Logowanie

Aktualności

Zakończenie e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”!

Konkurs finałowy e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych” został rozstrzygnięty.

26-06-2018
Więcej

Ostatnie lekcje e-kursu + KONKURS FINAŁOWY!

To już ostatnie lekcje e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”. W ich trakcie szczegółowo omówiliśmy temat zastosowania wykładzin CIPP do renowacji przewodów wodociągowych.

29-05-2018
Więcej

Lekcja 5 e-kursu nt. zastosowania wykładzin CIPP jest już dostępna!

Kolejna lekcja e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych" jest już dostępna na platformie. Tematem tej lekcji są badania utwardzanych wykładzin CIPP w ramach odbioru technicznego.

15-05-2018
Więcej

4 lekcja e-kursu "Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”+ KONKURS

Właśnie wystartowała czwarta lekcja e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”, w której omówiona zostaną metody utwardzania rękawów CIPP.

20-04-2018
Więcej

Kolejna lekcja e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych" właśnie ruszyła!

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej lekcji e-kursu "Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”.

01-03-2018
Więcej

2 lekcja e-kursu "Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”

Właśnie wystartowała druga lekcja e-kursu „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”, w której omówiona zostaną rodzaje żywic stosowanych w wykładzinach CIPP.

08-02-2018
Więcej
1  2  3  4  5    
Powered by: Edito e-learning