Logowanie

Aktualności

4 lekcja e-kursu „Renowacja kanalizacji” + KONKURS!

Ruszyła 4 lekcja e-kursu „Renowacja kanalizacji”. Po ukończeniu lekcji i rozwiązaniu testu sprawdzającego z pozytywnym wynikiem, uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie. Na zwycięzcę konkursu czeka kamera sportowa GoPro HERO!

23-01-2017
Więcej

BLEJKAN sponsorem konferencji CIPP Technology DAYS

Firma BLEJKAN S.A., która jest patronem e-kursu "Renowacja kanalizacji", został sponsorem srebrnym konferencji CIPP Technology DAYS.

10-01-2017
Więcej

Kolejna lekcja e-kursu „Renowacja kanalizacji” właśnie ruszyła!

Temat trzeciej lekcji e-kursu to CIPP (Cured in Place Pipe). Podczas lekcji dowiecie się m.in. jakie przewody można naprawiać z wykorzystaniem metody CIPP i z jakich materiałów produkowane są rękawy.

15-12-2016
Więcej

Rozstrzygnięcie konkursu!

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którzy otrzymują laptopy 2w1 marki Lenovo. Konkurs dostępny był dla uczestników e-kursu "Renowacja kanalizacji", powstającego pod patronatem firmy BLEJKAN.

09-12-2016
Więcej

2 lekcja e-kursu „Renowacja kanalizacji” + KONKURS!

Druga lekcja e-kursu „Renowacja kanalizacji” jest już dostępna. Po ukończeniu lekcji i pozytywnym zaliczeniu testu sprawdzającego zyskasz możliwość udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Do wygrania trzy laptopy 2w1 marki Lenovo!

24-11-2016
Więcej

Pierwsza lekcja e-kursu "Renowacja kanalizacji" - nadzór merytoryczny

Pierwsza i druga lekcja e-kursu "Renowacja kanalizacji" przeprowadzona została pod nadzorem merytorycznym specjalisty i eksperta naukowego z Politechniki Wrocławskiej - dra inż. Bogdana Przybyły.

15-10-2016
Więcej
  1  2  3  4  5    
Powered by: Edito e-learning