Logowanie

E-kursy

Witaj w Akademii Inżynierii!
 
Weź udział w najnowszym e-kursie „Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”, zdobywaj wiedzę na temat najpopularniejszej i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce i na świecie metody bezwykopowej renowacji przewodów zyskaj szansę na zdobycie cennych nagród w konkursach dla uczestników Akademii.
 
DLA KOGO ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY KURS?
Adresatami są głównie:
- projektanci (autorzy dokumentacji projektowych),
- inwestorzy przygotowujący specyfikacje przetargowe.
Szkolenie jest dedykowane również:
- wszystkim osobom, których praca związana jest z branżą wodno-kanalizacyjną,
- tym, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą właśnie z tą dziedziną inżynierii.
 
DLACZEGO WARTO?
Rozwój technologii bezwykopowych oraz prac realizowanych z ich wykorzystaniem w obszarze renowacji przewodów od lat postępuje i ten rynek będzie się nadal dynamicznie rozwijać i zmieniać. Akademia Inżynierii pozwala zdobyć specjalistyczną, wyselekcjonowaną i trudno dostępną wiedzę, która przekazywana jest przez profesjonalistów w przystępny sposób.
 
NADZÓR MERYTORYCZNY
Patronem e-kursu jest firma BLEJKAN S.A. – lider na rynku bezwykopowej renowacji. Nadzór merytoryczny nad projektem objął dr inż. Andrzej Kolonko z Politechniki Wrocławskiej.
 
CENNE NAGRODY
E-kursy w ramach Akademii Inżynierii dają nie tylko możliwość zdobycia wiedzy, ale również szanse na wzięcie udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Konkursy organizowane są dla osób, które aktywnie uczestniczą w e-kursie i systematycznie przechodzą kolejne lekcje oraz testy sprawdzające. O tym, że warto regularnie zaglądać do Akademii Inżynierii, przekonał się zwycięzca finału poprzedniej edycji, który otrzymał główną nagrodę – kultowego MacBooka Air oraz laureaci konkursów odbywających się między poszczególnymi lekcjami. Serdecznie zachęcamy do rejestracji i rozpoczęcia nauki w ramach e-kursu!
 
Rejestracji można dokonać TUTAJ.

 

 

Zachęcamy również do zapoznania się z tematyką pierwszego e-kursu pod patronatem firmy BLEJKAN S.A: „Renowacja kanalizacji”. Szkolenie składa się z 8 lekcji, które zostały zaopiniowane przez najlepszych specjalistów naukowych z dziedziny renowacji kanalizacji. Nadzór merytoryczny nad poszczególnymi lekcjami objęli: dr inż. Bogdan Przybyła, Politechnika Wrocławska (więcej o opiekunie tutaj), dr inż. Arkadiusz Szot, Politechnika Wrocławska; dr inż. Tomasz Abel, Politechnika Wrocławska; dr inż. Andrzej Kolonko, Politechnika Wrocławska.

Zarejestruj się w Akademii Inżynierii i weź udział w szkoleniu!

Już wkrótce kolejne szkolenia! Obserwuj aktualności oraz nasz fanpage na portalu Facebook

Jeśli chciałbyś zapisać się do Akademii Inżynierii, ale nie jesteś zainteresowany tematyką renowacji kanalizacji, napisz do nas na adres kontakt@akademia-inzynierii.pl. Wpiszemy Twoje dane do bazy i poinformujemy Cię o starcie kolejnego e-kursu.

Powered by: Edito e-learning